Sargeņģeļi - apsardzes pakalpojumi
mierīgai dzīvei
(+371) 67 11 23 79
Sākumlapa » Par mums » Par sargeņģeļiem

Par Sargeņģeļiem

Sargeņģelis ir tehniski vieda apsardzes un trauksmes reaģēšanas sistēma, kuru var atļauties katrs Latvijas iedzīvotājs, jo ieguldījums ir tikai sākot no 4,3 EUR/mēnesī! Tas ir vēl nebijis piedāvājums visā Latvijā!

Kas ietilpst komplektā? Jums nozīmīgā objekta – uzņēmuma, mājas, dzīvokļa, saimniecības, garāžas vai ļoti svarīga cilvēka trauksmes informācijas pieslēgšana WiFi Alarm Centrālās Vadības pultij. SMS/zvana saņemšana trauksmes gadījumā (vai cilvēka pēdējās atrašanās vietas trauksmes informācijas saglabāšana). Iespēja nosūtīt ātrās reaģēšanas grupu uz objektu. Informācijas komunikāciju kanāla izvēle. Vizuālas norādes par objekta atrašanos uzraudzībā.

WiFiAlarm ir izveidojis pats savu, unikālu tehniskās apsardzes elektronisko sistēmu, kurai Latvijā un lielā daļā Eiropas nav analogu, kuras plašās tehniskās iespējas ir saskaņotas ar izcilu vizuālo noformējumu.

Nepārprotami, šis ir labākais piedāvājums Latvijā! Tāpēc aicinam Jūs kontaktēties ar mūsu klientu apkalpošanas speciālistiem pa tālruņiem – 26179699, 67112379 un vienoties par tikšananos, lai pārrunātu iespējas izveidot tieši Jums piemērotu drošības risinājumu.

Copyright 2011 SIA "SuperEgo"
E-pasts: info@sargengeli.lv