Sargeņģeļi - apsardzes pakalpojumi
mierīgai dzīvei
(+371) 67 11 23 79
Sākumlapa » Apsardzes pakalpojumi » Sargeņģelis biznesam

Sargeņģelis biznesam

Mūsu skatījums uz biznesa drošību neaprobežojas tikai ar signalizācijas koda ievadi, ejot prom no darba. Sargeņģeļi biznesam ir kas daudz vairāk. Tās ir rūpes par to, lai katrs ieguldītais lats netiktu zaudēts nevīžībā, aiznests prom nenovīdībā, vai pazudis ikdienā. Vienā vārdā sakot - tā ir biznesa efektivitāte! Uzņēmumi ir neskaitāmas darba vietas mūsu cilvēkiem. Cilvēki ir dažādi. Vieni ir aktīvi, centīgi un pozitīvi, citi ir stumjami un velkami. Bet bez uzraudzības cilvēku dabiskais slinkums ņem virsroku.

Mēs piedāvājam gan lētus un pieejamus risinājumus pavisam maziem uzņēmumiem, kas tikko ir izveidoti, gan plašus un integrētus risinājumus lieliem uzņēmumiem ar darbinieku skaitu 2000 cilvēku un pat vairāk.

Katrs uzņēmums sākas ar ieejas durvīm. Tieši tāpēc ir paredzēti:

Pieejas kontroles risinājumi:

 

  Tikko uzņēmumā parādās vairāk par vienu darbinieku, tā pavisam noteikti ir nepieciešama pieejas kontrole  uzņēmumam. Darbinieku mainība šajos laikos ir nenormāli liela - vai kāds spēj mainīt durvju atslēgas, kad kārtējais darbinieks pirmdienā nav atnācis uz darbu un īsziņā aizbildinās ar personiskiem apstākļiem?! Mūsu piedāvātās sistēmas nodrošina arī darba laika uzskaiti un analīzi. Patiesībā uzņēmuma vadītājs būs tiešām pārsteigts, kad uzzinās cik daudz darba laika tiek izmantos neefektīvi. Latvijas uzņēmumiem sen jau ir laiks kļūt prasīgākiem pret darba laika ievērošanu un izpildi! 

 Pieejas karšu sistēmas lai arī ir laika pārbaudītas, tomēr tās ir viegli apiet (te nu gan cilvēku izdomai nav robežu!) Reaģējot uz šiem novērojumiem, pasaules vadošie darba devēji pāriet uz jaunāko tehnoloģiju ieviešanu - biometriskām sistēmām. Šīs sistēmas nevar apiet. Identifikācija ir precīza un ātra. Un ir pilnīgi skaidrs, ka ir identificēts konkrētais cilvēks. Ņemot vērā Eiropas dārgās tiesas prāvas darba tiesību jautājumos, biometrija droši iekaro stabilas tirgus pozīcijas. Turklāt, piemēram, Francijā, tirgus pieaugums šajā segmentā ir 80% gadā! Arī Latvijā esam padarījuši šīs sistēmas pieejamas gan cenu, gan izpildījuma ziņā - no viena cilvēka mikro uzņēmumiem līdz milžiem ar darbinieku skaitu virs 2000 cilvēkiem, vairākām filiālēm un mobilajām grupām!

 

Copyright 2011 SIA "SuperEgo"
E-pasts: info@sargengeli.lv