Sargeņģeļi - apsardzes pakalpojumi
mierīgai dzīvei
(+371) 67 11 23 79
Sākumlapa » Apsardzes pakalpojumi » Sargeņģelis bērniem

Sargeņģelis bērniem

Mēs varam uzlūkot jebkuru tautu uz mūsu zemeslodes un saprast, ka nav nekā dārgāka par atvasīti, kas ir tik atkarīga no mums. It īpaši mūsu apstākļos, kad bērnu ir tik maz, katrs ir neizmērojamā vērtībā. Vai Jūs  varat būt klāt visās jūsu  acuraugu gaitās? Vai Jūs  varat momentāli reaģēt uz bērna palīgā saucienu? Diez'  vai. Tāpēc esam mēs - Sargeņģeļi, kas palīdzēs! Jūsu pusaudzis nāk mājās no ballītes tumšā vakarā?

SOSKāds grasās nodarīt pāri? Nav jāzvana uz 112 un desmit  minūtes jāskaidro situācija, pasauc savu Sargeņģeli, mēs zināsim uz kurieni jābrauc un ko jādara tādos gadījumos! Vispirms reaģēsim, pēc tam skaidrosim situāciju! Ja bērnam būs nepieciešama palīdzība, mēs būsim klāt un pavadīsim drošībā.

 

 

Laimīgs tas, kam darbs un maize, ko galdā likt. Lielāko daļu aktīvās dienas daļas cilvēki pavada darbā. Kur tobrīd paliek bērns? 

mobile

Labi, ja bērnu pieskata savi tuvie cilvēki - radinieki. Tomēr dzīvē ir tā, ka pieskata auklīte, dienas centri, bērnudārzs. Cik vecāki ir saskārušies ar uzticēšanās problēmu, īpaši, ja tas ir cilvēks no malas! Vakarā bērnam puns pierē - bērns runā vienu versiju, aukle - citu. Kam taisnība? Apskatot video arhīvu, viss noskaidrojas. Darbā maza kafijas pauze - tā vien gribētos zināt kā mazajam iet. Ar Sargeņģeli tas ir pavisam vienkārši - no datora vai arī no telefona ir iespējams aplūkot online video. Un sirds pavisam mierīga. Darba ražīgums augstāks, naudas vairāk,   pieskatītājiem  mazāk lieku pārmetumu. Visiem miers un labs prāts! 

 

Copyright 2011 SIA "SuperEgo"
E-pasts: info@sargengeli.lv